Hakkımızda

Küçük kelebekler anaokulu 3 – 6 yaş grubu çocuklar için hizmet veren bir okul öncesi eğitimi kurumudur. 09:00-16:30 saatleri arasında eğitim-öğretim yapan okulumuzda tam günlük bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Okulumuzda uygulanmakta olan aktiviteler, çocukların yaparak ve yaşayarak katılımcı olabildikleri bir eğitim ortamında gerçekleşmektedir. Herkesin birbirinden farklı şekillerde öğrendiği temel alınarak farklı öğrenme tekniklerine göre planlanmış etkinlikler
ve branş derslerinden oluşmaktadır. Bu dersler ve etkinlikler aracılığıyla, çocuklar, zihinsel, duygusal ve bedensel gelişimlerini hızlandırıp, sosyal ve dil yönü gelişmiş; sorgulayan, araştıran, kendine güvenen Öz bakımını artık kendi yapan bilinçli bireyler olarak yetişirler.

Çocuklarımıza uygun olarak donatılmış olan yemekhanemizde organik ürünlerle, aşçımız tarafından titizlik ve özenle hazırlanan menü ile sabah, öğle ve ikindi olmak üzere 3 öğün hizmet vermekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının uygulandığı okulumuzda Milli ve Manevi değerlere bağlı Ahlak ve değerler Eğitiminde Öncülüğü elinde bulunduran okulumuzda Ayrıca: İngilizce, Drama, Müzik, TÜZDER dersleri almaktadır.

Çocuklarımız, sağlığa zarar vermeyen malzemelerle üretilen mobilya, oyuncak ve aksesuarlar ile donatılmış, hijyenik bir ortamda eğitim görmektedir.
Ayrıca okulumuz tek katlı olup güvenlik problemi yoktur.